Regulamin portalu www.stomatolodzywarszawa.pl
§ 1

Strona stomatolodzywarszawa.pl, nazywana dalej serwisem, jest specjalistycznym spisem klinik i gabinetów stomatologicznych z aglomeracji warszawskiej.

§ 2

Zgłoszenia firmy może dokonać właściciel lub jej przedstawiciel za pomocą odpowiedniego formularza.

§ 3

Akceptacji zgłoszenia dokonuje administrator witryny stomatolodzywarszawa.pl. Autorzy zgłoszenia zostają powiadomieni o dodaniu swojej firmy do serwisu pocztą elektroniczną, na adres e-mail, który został podany w zgłoszeniu.

§ 4

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do kosmetycznych zmiany treści zgłaszonego wpisu. Zmiany te obejmują poprawienie ewentualnych literówek, błędów interpunkcyjnych, ortograficzncyh, gramatycznych. Jeśli potrzebne są większe modyfikacje, następują one po konsultacji z autorem zgłoszenia.

§ 5

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo nie zaakceptowania zgłoszenia, które zostało wypełnione niedbale, np. z pominięciem ważnych danych.

§ 6

Zgłaszając firmę do serwisu autor zgłoszenia wyraża zgodę na otrzymywanie - na podany przy zgłoszeniu adres poczty elektronicznej - informacji odnośnie działania strony stomatolodzywarszawa.pl. Serwsi zobowiązuje się do nieprzekazywania adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

§ 7

Do wyboru są dwa typy wpisów - wpis standardowy i promowany. Wpis standardowy jest dodawany bezterminowo i bezpłatnie. Cena wpisu promowanego wynosi 185 zł brutto za 12 miesięcy emisji. Za usługę wystawiana jest faktura.

§ 8

Po upływie 12 miesięcy autor może dokonać ponownej płatności i przedłużyć swoją prezentację na kolejny rok. W przypadku braku płatności wpis promowany wygasa i przechodzi w bezpłatny wpis standardowy. Serwis stomatolodzywarszawa.pl nie pobiera żadnych opłat z góry ani opłat w formie abonamentowej.

§ 9

Każdy autor może w dowolnej chwili zmodyfikować lub usunąć swoje dane ze strony stomatolodzywarszawa.pl.

§ 10

Właścicielem serwisu stomatolodzywarszawa.pl jest:
C10

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ